Wynajem wywrotek

Wynajem wywrotek 

Oferujemy Państwu wynajem wysokiej jakości wywrotek – Mercedes Actros 8×4, która jest wyposażona w hydroburtę oraz podsiada możliwość wysypu na 3 strony. Jej ładowność to 16m3/17200 kg. Dedykowana jest do wszelkich prac, gdzie konieczne jest przetransportowanie materiałów na plac budowy. 

SM Team

– wypożyczalnia wywrotek Kraków 

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi rodzajami sprzętu budowlanego do wynajęcia tj. koparki, minikoparki, ładowarki, walce oraz sprężarki. Dodatkowo oprócz maszyn budowlanych oferujemy Państwu wynajęcie kontenerów do wywozu gruzu oraz innych materiałów budowlanych o gabarytach:

  • Kontenery na gruz / ziemię oraz śmieci o pojemności 6 m3 / 7 m3
  • Kontenery na śmieci o pojemności 10 m3
  • Kontenery na śmieci o pojemności 12 m3

Oferujemy również kruszywa takie jak: pospółkę, piasek, piasek kopalniany, żwir, tłuczeń budowlany, kamień, tłuczeń kolejowy, ziemia czarna, torf i inne kruszywa.

Zapraszamy do kontaktu w celu złożenia zamówienia oraz zadania ewentualnych pytań. Nasi wykwalifikowani pracownicy odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania i rozwieją wątpliwości.

Wynajem wywrotek Kraków

– zalety 

Nie każda firma oferuje ten rodzaj transportu. Zazwyczaj w ofertach firm budowlanych znajdziemy koparki, mini koparki oraz koparko-ładowarki. Jednak biorąc pod uwagę prace na budowie, transport materiałów jest czymś bardzo ważnym. Do kolejnych zalet należy:

  • Możliwość transportowania materiałów sypkich, stałych oraz płynnych. Niezależnie więc, co jest potrzebne do przewiezienia – nasza wywrotna przewiezie to bezpiecznie do celu. 
  • Możliwość transportowania bardzo ciężkich i nieporęcznych materiałów lub części konstrukcji.