Kontenery na gruz Kraków

– wielowymiarowa współpraca

Dysponujemy specjalistyczną flotą samochodową, dzięki czemu każdy ładunek transportowany jest z uwzględnieniem wszelkich zasad bezpieczeństwa oraz zgodnie z prawem. Obie te kwestie są niezwykle istotne, gdyż gruz ze względu na swój charakter jest materiałem ciężkim, a tym samym niebezpiecznym i stanowiącym zagrożenie. Jednak żadna jego ilość nie stanowi dla nas problemu. Wykwalifikowany oraz doświadczony zespół pracowników, doskonale wie jak postępować z odpadami tego typu. Bezproblemowo, szybko oraz sprawnie zrealizujemy nawet najbardziej wymagającą współpracę. 

SM Team oferuje również możliwość wynajęcia zsypu budowlanego do długości 15m. Konstrukcja jest bardzo łatwa oraz szybka w montażu, a doskonale potrafi usprawnić wszelkiego typu prace remontowe i budowlane. 

Wynajem kontenerów na gruz

– optymalna pojemność

W zależności od potrzeb oferujemy wynajem kontenerów o różnej pojemności – 6 m3, 7 m3, 10 m3 oraz 12 m3. W przypadku trudności związanych z podjęciem decyzji, jaką wielkość kontenera wybrać, nasi pracownicy służą pomocą oraz radą, aby wybrana pojemność była optymalna.

Prace budowlane oraz remontowe związane są nie tylko wytwarzaniem gruzu, ale również z odpadami innego typu – w tym ziemią. Kontenery wypożyczamy na każdy rodzaj odpadów. Oprócz wynajmu oferujemy możliwość zapakowania odpadów do kartonów i worków, wyniesienia ich z opróżnianych pomieszczeń oraz przetransportowania w miejsce składowania lub utylizacji. Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie, dlatego też zachęcamy do kontaktu, w celu omówienia szczegółów współpracy.