Wynajem kontenerów Kraków

– odpady remontowe i budowlane

Prace remontowe oraz budowlane wiążą się z gromadzeniem dużych ilości gruzu. Jest to szczególna grupa odpadów, gdyż nie możemy pozbyć się ich w tradycyjny sposób. Ze względu na ciężkość, gruz przechowywany powinien być w specjalistycznych oraz wytrzymałych kontenerach. Odpady tego typu bardzo często wykorzystywane mogą być ponownie jako budulec.

Nasz zespół doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników poradzi sobie z każdą ilością gruzu. Doskonale wiemy jak postępować z tego rodzaju materiałem. Podczas jego odbioru dbamy o wszelkie względy bezpieczeństwa, aby załadunek przebiegł szybko oraz sprawnie. Nowoczesna flota samochodowa, przystosowana do przewożenia ładunku tego typu, przetransportuje gruz w miejsce składowania lub utylizacji. Posiadamy wszelkie wymagane dokumenty, które pozwalają nam na przeprowadzenie transportu zgodnie z prawem. 

Zajmiemy się również wywozem wszelkich innych odpadów budowlanych oraz remontowych. Prace te niejednokrotnie związane są z dużą ilością ziemi, która też nie stanowi dla nas problemu. 

W zależności od potrzeb Klienta oraz rodzaju odpadów, jakimi chcemy zapełnić kontener, dysponujemy ich różną pojemnością:

  • kontener na gruz, ziemię lub śmieci – 6 m3, 7 m3,
  • kontener na śmieci – 10 m3, 12 m3.

Jeżeli Klient ma wątpliwości co do tego, jaki rozmiar wybrać, nasi pracownicy służą pomocą w wyborze optymalnej wielkości.

Wypożyczalnia kontenerów Kraków

– szeroki zakres usług

Firma SM Team to kompleksowa usługa wynajmu kontenerów. Nie tylko wypożyczamy i dostarczamy wymagany kontener na miejsce, ale również pakujemy wszelkiego typu odpady do kartonów oraz worków, by następnie wynieść je z opróżnianych pomieszczeń, załadować na samochód oraz przetransportować w miejsce składowania lub utylizacji. 

Nasza oferta wzbogacona jest również o wynajem kontenerów biurowych, które doskonale sprawdzą się jako biuro lub pomieszczenie socjalne na placu budowy. Kontenery wykonane są z wysokiej jakości tworzywa w świetnym standardzie. Pomieszczenie wynajmujemy na wybrany okres czasu, a po jego zakończeniu bezproblemowo odbieramy. Składa się ono z następujących elementów:

  • ściana – blacha trapezowa-wełna-płyta meblowa,
  • drzwi z zamkiem,
  • okno PCV 2 szt.
  • w pełni sprawna instalacja elektryczna,
  • podłoga z płyt wodoodpornych,
  • wykładzina podłogowa PCV,
  • grzejnik elektryczny.

Dodatkową usługą jest możliwość wynajmu zsypu budowlanego do długości 15 m. Konstrukcja jest bardzo łatwa oraz szybka w montażu, a jej obecność doskonale usprawni wszelkiego typu prace remontowe i budowlane. 

Współpracujemy z firmami remontowymi oraz budowlanymi, jak i również osobami prywatnymi, które są w trakcie przeprowadzania prac remontowych. Charakter oraz wielkość prac nie ma dla nas znaczenia. 

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem naszych usług, a następnie kontaktu w celu omówienia szczegółów współpracy. Firma SM Team każdą usługę realizuje indywidualnie, dzięki czemu doskonale dopasowujemy się do Klienta. Jesteśmy w stanie spełnić wszelkie oczekiwania, nawet te najbardziej niestandardowe oraz problematyczne.