Wywóz gruzu

Z naszym Zespołem wywóz gruzu staje się bezproblemowy
Kontener na gruz lub śmieci

Dzięki naszemu zespołowi pozbycie się gruzu nie stanowi problemu. Własne kontenery udostępniamy na dogodny dla Państwa okres czasu, aby następnie odebrać je z gruzem. SM Team zapewnia wywóz i utylizację: gruzu, ziemi, odpadów budowlanych i odpadów poremontowych.
Dysponujemy kontenerami o następujących gabarytach:

– Kontenery na gruz / ziemię oraz śmieci o pojemności 6 m3 / 7 m3
– Kontenery na śmieci o pojemności 10 m3
– Kontenery na śmieci o pojemności 12 m3

Dodatkowo oferujemy wypożyczenie zsypu budowlanego do długości 15m. Zsyp jest prosty i szybki w montażu. Usprawnia wszelkiego typu prace remontowe i budowlane.

Mniejsze usługi opróżniania pomieszczeń wykonujemy samochodem transportowym marki Renault Master. Działamy kompleksowo: wypożyczamy kontenery, pakujemy odpady do kartonów i worków, wynosimy odpady z pomieszczeń, wywozimy odpady do miejsca składowania lub utylizacji.
W naszym cenniku usług przygotowaliśmy ofertę tak, żeby niedrogo i na najwyższym poziomie odpowiedzieć na Państwa indywidualne oczekiwania.

Zobacz cennik

Kruszywa

Dowóz różnego rodzaju kruszywa drogowego
i budowlanego

Dostarczamy w wyznaczone miejsce na terenie Krakowa i okolic wszelkiego rodzaju kruszywo drogowe i budowlane:

⁄ ⁄  pospółkę  ⁄ ⁄  piasek 0/2  ⁄ ⁄  piasek kopalniany  ⁄ ⁄  żwir 2/16, 2/8  ⁄ ⁄  tłuczeń budowlany – frakcja 0-60  ⁄ ⁄  kamień 16/32  ⁄ ⁄  tłuczeń kolejowy – frakcja 31,5-63  ⁄ ⁄  ziemia czarna, torf
⁄ ⁄  i inne kruszywa.

Zobacz ofertę

Platformy transportowe

Platforma transportowa do transportu maszyn budowlanych

Zapewniamy załadunek i przewóz maszyn budowlanych np. koparek, ładowarek itp. o wadze do 7 ton, przy pomocy platformy transportowej, na terenie Krakowa lub poza jego granicami – wówczas wycenę ustalamy indywidualnie.

Dzięki bogatemu doświadczeniu zespołu SM TEAM, potrafimy zrealizować powierzone nam zadania, szybko i skutecznie, w każdych warunkach terenowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakładce CENNIK oraz do kontaktu telefonicznego, aby uzyskać więcej szczegółów na temat współpracy.

Zobacz nasze maszyny budowlane

Kontenery biurowe

Biuro na budowie
Kontener biurowy, socjalny lub budowlany

W ofercie mamy również wynajem kontenerów biurowych,
które świetnie sprawdzą się jako biuro lub pomieszczenie socjalne na placu budowy.

Kontenery są nowe, w świetnym standardzie. Dostarczymy je pod wskazany przez Państwa adres, a po upływie okresu najmu – odbierzemy.

Opis kontenera:
– ściany blacha trapezowa-wełna-płyta meblowa
– drzwi z zamkiem
– okno PCV 2szt
– instalacja elektryczna w pełni sprawna
– podłoga z płyt wodoodpornych
– wykładzina podłogowa PCV
– grzejnik elektryczny

Zobacz cennik