Kontenery biurowe Kraków

– solidne wykonanie
Kontener biurowy, socjalny lub budowlany

Kontenery wykonane są z wysokiej jakości tworzyw, dlatego też są wytrzymałe na wszelkie niekorzystne warunki atmosferyczne. Wzmocniona konstrukcja gwarantuje bezproblemowe oraz przyjemne użytkowanie. Kontener biurowy charakteryzuje się znacznie niższymi kosztami eksploatacji niż tradycyjnie wynajmowane biuro. Jest to istotna cecha, gdyż zazwyczaj pomieszczenie takie wykorzystywane jest tymczasowo. 

Optymalny projekt zapewnia funkcjonalne oraz praktyczne zagospodarowanie przestrzeni – kontener bez obaw pomieści całe wyposażenie. Jego budowa opiera się na zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa oraz wymaganiach prawnych, dzięki czemu jego użytkowanie jest pewne i spokojne.     

Kontener biurowy na wynajem składa się z:

  • ściany – blacha trapezowa-wełna-płyta meblowa,
  • drzwi z zamkiem,
  • okna PCV 2 szt.,
  • w pełni sprawnej instalacji elektrycznej,
  • podłogi złożonej z płyt wodoodpornych,
  • wykładziny podłogowej PCV,
  • grzejnika elektrycznego.

Wynajem kontenerów biurowych Kraków

– kompleksowa obsługa

Firma SM Team oferuje wynajem kontenerów biurowych na określony przez Klienta czas. Współpraca opiera się na dostarczeniu pomieszczenia na wskazane miejsce, a po upływie okresu najmu na zdemontowaniu oraz odbiorze. Dysponujemy specjalistyczną flotą samochodową, przystosowaną do transportu ciężkich ładunków. Dbamy o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa oraz posiadamy wszelkie wymagane prawnie pozwolenia. Zespół wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników to kompleksowa obsługa z zakresu wynajmu wszelkiego typu kontenerów. 

Największym atutem kontenerów biurowych jest ich funkcjonalność – ich zastosowanie jest niezwykle szerokie. W pełni mobilne rozwiązanie pozwala na umieszczenie pomieszczenia w dowolnym miejscu, bez względu na warunki terenowe. Każdą współpracę opieramy na indywidualnym podejściu oraz dostosowaniu się do potrzeb Klienta. Żadna realizacja, skala czy rodzaj obsługiwanej inwestycji nie stanowią dla nas problemu.

Cennik