Wynajem platform transportowych Kraków

Zespół wykwalifikowanych oraz doświadczonych pracowników zapewnia kompleksową obsługę z zakresu wynajmu platform. Żadna realizacja nie stanowi dla nas problemu, a indywidualne podejście do Klienta gwarantuje szybką oraz skuteczną obsługę. Świadczymy usługę wynajmu na określony czas, w zależności od potrzeb. Zachęcamy do zapoznania się z naszym cennikiem oraz kontaktu, w celu ustalenia szczegółów współpracy. 

Nowoczesna i specjalistyczna flota samochodowa, przystosowana do przewozu wszelkiego rodzaju ładunków, umożliwia transport platformy w wybrane przez Klienta miejsce. Całość prac wykonywana jest zgodnie z prawem, gdyż posiadamy wszystkie wymagane pozwolenia.

Przewóz maszyn budowlanych Kraków

Firma SM Team oferuje szeroki zakres usług. Oprócz platform transportowych dysponujemy możliwością wynajmu kontenerów na wszelkiego typu odpady, kontenerów biurowych, zsypów czy maszyn budowlanych. Świadczymy zatem kompleksowe usługi firmom remontowym oraz budowlanym. 

Dysponujemy maszynami, które znacznie ułatwią każdą wykonywaną pracę, są to m.in.: koparki, minikoparki, ładowarki, zamiatarki, walce czy kompresory. Ponadto istnieje możliwość wynajmu maszyny budowlanej wraz z operatorem. Opcja ta jest niezwykle atrakcyjna, gdyż zespół nasz składa się z wykwalifikowanych pracowników, którzy profesjonalnie oraz dokładnie wykonają każde zlecone zadanie. 

Platformy transportowe Kraków

– szybki i skuteczny manewr

Solidna, wytrzymała oraz stabilna konstrukcja gwarantuje łatwy i przyjemny transport maszyn budowlanych. Wysokiej jakości tworzywo jest niezwykle trwałe oraz odporne, żaden ładunek nie stanowi zatem problemu. 

Platform transportowa ma szerokie zastosowanie. Wykorzystywana jest nie tylko do transportu maszyn budowlanych, ale również innych urządzeń oraz ciężkich ładunków. Stworzona w oparciu o zachowanie wszelkich względów bezpieczeństwa, gwarantuje w pełni wykonaną realizację.