Kontenery budowlane Kraków

– wynajem na określony czas
Mercedes Atego

Kontenery budowlane polecane są szczególnie firmom remontowym oraz budowlanym, jak i również osobom prywatnym, które są w trakcie przeprowadzania remontu. Wytworzony gruz wymaga odpowiedniego składowania oraz przetransportowania w wyznaczone miejsce. Ze względu na charakter tworzywa oraz jego ciężkość, jest to materiał niebezpieczny, mogący stanowić zagrożenie. Dysponujemy wyspecjalizowanymi samochodami, doskonale przystosowanymi do transportu tego typu ładunku. Na każdym etapie realizacji dbamy o przestrzeganie wszelkich zasad bezpieczeństwa oraz posiadamy wszystkie wymagane prawnie pozwolenia. Gruz nie powinien być mieszany z innym odpadami, gdyż w przyszłości wykorzystany może być ponownie jako budulec.

Nasi pracownicy to wykwalifikowany oraz doświadczony zespół, który sprawnie i szybko odbierze każdy ładunek. Jego wielkość nie ma dla nas znaczenia, bezproblemowo zrealizujemy każdą współpracę. Podchodzimy indywidualnie do każdego Klienta, dzięki czemu świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Zachęcamy do zapoznania się z naszym cennikiem oraz kontaktu, w celu ustalenia szczegółów współpracy.

Wynajem kontenerów budowlanych Kraków

– pojemność zależna od potrzeb
kontener na gruz

W zależności od potrzeb, oferujemy kontenery o różnej pojemności – 6 m3, 7 m3, 10 m3 oraz 12 m3. W przypadku problemu z doborem optymalnej wielkości kontenera, nasi pracownicy służą pomocą i radą. 

Oprócz wynajmu kontenera, oferujemy również wypożyczenie zsypu budowlanego do długości 15 m. Konstrukcja jest niezwykle łatwa i szybka w montażu, a potrafi znacznie usprawnić wszelkiego typu prace remontowe oraz budowlane. 

Wielowymiarowa współpraca opierać się może na zapakowaniu odpadów do kartonów i worków, wyniesieniu odpadów z pomieszczeń oraz wywiezieniu ich w miejsce składowania lub utylizacji.


Zapraszamy do kontaktu, zamów kontener na odpady budowlane